Polska

SZYBKI KONTAKT Z WOLSKĄ WSPÓLNOTĄ SAMORZADOWĄ

Szybki kontakt
Wpisz wiadomość:
Wpisz adres e-mail:
  
DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA PODZIELENIE SIĘ PAŃSTWA OPINIĄ
 

Jestesmy, by pomóc

 
 
  Kontakt

Wydarzenie dnia:Dzisiaj jest brak ważnego wydarzenia
Wszystko dla ciebie , a jak niewiesz gdzie się udać i zrelaksować się w Weekend.
  CH Wola Park
  Centrum handlowo-rozrywkowe Warszawa Wola.
  Centrum Handlowe Wola Park to niezwykle bogaty świat mody i zarazem przyjazne miejsce towarzyskich i rodzinnych spotkań.
  Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. Poza nowościami z modowego świata na Klientów czekają tu także liczne przytulne kawiarenki, restauracje, a także punkty usługowe, w których "od ręki" można załatwić dawno odkładane sprawy. Przyjazna atmosfera Wola Park sprzyja rodzinnym zakupom.
  Dodatkowe udogodnienie dla Klientów stanowią rozmieszczone dookoła centrum parkingi,w tym dwa dwupoziomowe. Mogą one łącznie pomieścić ponad 3 tysiące samochodów.
  W najbliższym otoczeniu centrum znajduje się także zabytkowy park Ulricha, a w nim unikalny drzewostan pochodzący jeszcze z XIX wieku. Dziś, podobnie jak w poprzednich stuleciach, Park Ulricha stanowi tradycyjne miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań mieszkańców Woli.
  Zapraszamy do Wola Park przy ulicy Górczewskiej 124, od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00 oraz w niedziele od 10:00 do 20:00.
  powieksz
Imieniny:  Julian, Stefan, Seweryn, Wilhelm, Dionizy, Iza 02 wrzeœnia 2014 r.
Portal nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc opinii. Opinie niezwiazane z tematem artykulu, wulgarne, obrazliwe, naruszajace prawo beda usuwane.
© 2003-2013zespól: DEZOR&GELAK IT. wszelkie prawa zastrze?one, e-mail: j.dezor@wp.pl Licznik wejsc: 7944